<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#x410;&#x43F;&#x430;&#x440;&#x442;&#x430;&#x43C;&#x435;&#x43D;&#x442;&#x438; Cvitan (Tiho&amp;Marija)</provider_name><provider_url>https://www.tribunj.biz/bg/</provider_url><author_name>Apartments Cvitan</author_name><author_url>https://www.tribunj.biz/bg/author/tribunj/</author_url><title>DSC06004</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5qLHfZrWoC"&gt;&lt;a href="https://www.tribunj.biz/bg/dsc06004-3/"&gt;DSC06004&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.tribunj.biz/bg/dsc06004-3/embed/#?secret=5qLHfZrWoC" width="600" height="338" title="&#x201C;DSC06004&#x201D; &#x2014; Apartments Cvitan (Tiho&amp;Marija)" data-secret="5qLHfZrWoC" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;