<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#x516C;&#x5BD3;Cvitan&#xFF08;&#x8482;&#x970D;&#xFF06;&#x739B;&#x4E3D;&#x4E9A;&#xFF09;</provider_name><provider_url>https://www.tribunj.biz/zh/</provider_url><author_name>Apartments Cvitan</author_name><author_url>https://www.tribunj.biz/zh/author/tribunj/</author_url><title>DSC06004</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ixbtJBFvME"&gt;&lt;a href="https://www.tribunj.biz/zh/dsc06004-2/"&gt;DSC06004&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.tribunj.biz/zh/dsc06004-2/embed/#?secret=ixbtJBFvME" width="600" height="338" title="&#x300A; DSC06004 &#x300B;&#x2014;Apartments Cvitan (Tiho&amp;Marija)" data-secret="ixbtJBFvME" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;